SAĞLIK ÇALIŞANLARI YARDIMLARI TESLİM EDİLDİ haberler

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YARDIMLARI TESLİM EDİLDİ

Gazze Sağlık Çalışanları ile dayanışma amacıyla başlattığımız yardım kampanyasının ikinci teslimatı Gazze İnsani Acil Yardım Komitesi Başkanı'na teslim edildi.

Gazzeli sağlık çalışanlarımız için düzenlediğimiz yardım kalpanyasının ikinci para teslimatını Gazze İnsani Acil Yardım Komitesi Başkanı Sayın Kemal Hamid Bey'e yaptık.

Bu sırada kendisiyle hasbihal etme fırsatımız oldu. İki kızı, bir oğlu ve yedi torununu siyonistlerin son Gazze saldırısı sırasında şehit veren bu şerefli baba bir sabır, teslimilyet ve izzet abidesi olarak ışık saçıyordu...

Dediği ifade şuydu: "Gazze düzdür, dağ yoktur ama Gazze'nin halkı, çocukları bile her biri bir dağ gibidir."

Kendisi aynı zamanda Gazze İslâm Üniveristesi rektör yardımcısı olan Kemal Hamid, Türkiyeli müslümanların göstermiş olduğu bu duyarlılığa ve kardeşlik kucaklamasına şükranlarını sunarken "Gazze sizi hiç bir zaman unutmayacak, sizler en zor zamanlarımızda yanımızda durdunuz ve ümmet kardeşliğini en güzel bir şekilde gösterdiniz" dedi.

Kemal Hamid birinci teslimatın Gazze'nin beş ayrı bölgesinde Sağlık çalışanlarına teslim edildiğini belirtti. İkinci teslimatın dağıtım videosunun da en kısa zamanda ulaştırılacağını belirtti.


1 yorum bulundu

image
İnci
28 Haziran 2024

Kardeşlerimize dokunmanız çok güzel, beni çok duygulandırdı

Bu içeriğe yorum yap